Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi

Jest to projekt witryny dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołdapi. Zdecydowanie była potrzebna nowa szata graficzna – Spółdzielnia zasługiwała na to, by 45 lecie istnienia „zamknąć nową twarzą”. Na zdjęciu obok widać starą szatę graficzną. Dodam, że witryna ma spójną szatę z prezentacją, która była pokazywana w trakcie uroczystości 45 lecia.

Ale sama szata graficzna to za mało – cała strona została przeniesiona na system CMS WordPress. Szereg wtyczek rozszerza funkcjonalność witryny, dostosowuje ją jeszcze bardziej do potrzeb i podnosi jej bezpieczeństwo. Dodatkowo sam WordPress zdecydowanie ułatwia i przyspiesza proces zamieszczania i aktualizowania treści na stronie.

Stara szata graficzna.

Nowa szata graficzna:

Od strony wizualnej jest to prosty, ale czytelny i dość nowoczesny wygląd. Zdjęcia nawiązują do loga i tematyki strony – są także po prostu „miłe dla oka”. Ocieplają wizerunek. Na stronie głównej atrakcyjne jest przejście, które – przesuwając tekst – odsłania wieżowce i zdjęcia z Galerii.

Jest to jednak niemal jedyny bardziej „krzykliwy” element. Strona przede wszystkim stara się spełniać swoją funkcje – przekazywać informacje. I od tego nie odciągać.

Strona jest dostępna do obejrzenia pod tym adresem.

  • Wygląd 80%
  • Funkcjonalność 60%
  • Czas realizacji projektu 30%